Bizi Takip Edin

Kariyer

Çalışma Ortamımız

TEPE PREFABRİK çalışanlarını en değerli kaynağı olarak görür, bu nedenle çalışma ortamındaki güvenliği en üst düzeyde oluşturur. İşle ilgili bir konuda ya da şirketin diğer genel aktivitelerine katılım her düzeyde açık iletişimle başlar. Çalışanların TEPE PREFABRİK’in uygulamalarıyla ilgili kaliteyi arttırıcı, maliyeti düşürücü, zaman kazandırıcı ve verimliliği arttırıcı öneriler yapmaları teşvik edilir

Size Sunduklarımız

TEPE PREFABRİK,’in çalışma ortamı yaratıcılığı, yenilikçiliği ve kişisel gelişimi destekler. Çalışanlara kariyerlerinin başında sorumluluk veren TEPE PREFABRİK, yüksek potansiyeli olan kişilere hızlı gelişim olanakları sağlar.

Kariyer Planlama

TEPE PREFABRİK, yetkinliklerini geliştirmek amacıyla potansiyeli ve kararlılığı olan herkese gelişim olanakları yaratır. Amaç, her bir çalışana çekici ama gerçekçi gelişim hedefleri sunarak çalışanları motive etmek, uzun süreli ve kalıcı takımlar yaratmaktır. TEPE PREFABRİK’in uzun dönemli başarısı, şirketin sürekli gelişimini sağlayarak çalışanlar ile birlikte geliştirmesine dayanmaktadır. TEPE PREFABRİK, insan kaynakları politikasının temeli; şirketle uzun süreli bir çalışma birlikteliği geliştirebilecek kişisel özellikleri ve mesleki donanımları olan nitelikli adayları işe almaktadır.