Kariyer

kariyer

Yenilikçi Çalışma Ortamı

En değerli kaynağımız çalışanlarımızdır. 

 

Çalışma Ortamımız

Tepe Prefabrik çalışanlarını en değerli kaynağı olarak görür, bu nedenle çalışma ortamındaki güvenliği en üst düzeyde oluşturur. İşle ilgili bir konuda ya da şirketin diğer genel aktivitelerine katılım her düzeyde açık iletişimle başlar. Çalışanların Tepe Prefabrik’in uygulamalarıyla ilgili kaliteyi arttırıcı, maliyeti düşürücü, zaman kazandırıcı ve verimliliği arttırıcı öneriler yapmaları teşvik edilir.

Size Sunduklarımız

Tepe Prefabrik,’in çalışma ortamı yaratıcılığı, yenilikçiliği ve kişisel gelişimi destekler. Çalışanlara kariyerlerinin başında sorumluluk veren Tepe Prefabrik, yüksek potansiyeli olan kişilere hızlı gelişim olanakları sağlar.

Kariyer Planlama

Tepe Prefabrik, yetkinliklerini geliştirmek amacıyla potansiyeli ve kararlılığı olan herkese gelişim olanakları yaratır. Amaç, her bir çalışana çekici ama gerçekçi gelişim hedefleri sunarak çalışanları motive etmek, uzun süreli ve kalıcı takımlar yaratmaktır. Tepe Prefabrik’in uzun dönemli başarısı, şirketin sürekli gelişimini sağlayarak çalışanlar ile birlikte geliştirmesine dayanmaktadır. Tepe Prefabrik, insan kaynakları politikasının temeli; şirketle uzun süreli bir çalışma birlikteliği geliştirebilecek kişisel özellikleri ve mesleki donanımları olan nitelikli adayları işe almaktadır.

Bilkent Holding ve bağlı şirketlerinde çalışmak isteyen adaylarımız sadece İş Başvuru Sistemi veya anlaşmalı olduğumuz iş arama portalları aracılığıyla özgeçmişlerini iletebileceklerdir. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu nedeniyle elden, e-posta veya sosyal medya aracılığıyla özgeçmiş kabul edilmemektedir. Açık Pozisyonlarımıza ve Genel Başvuru ilanımıza başvurmak için tıklayınız.