Hakkımızda

kurumsal

1977’den beri

Güven ve istikrarla büyüyoruz…

 

1977 yılında Bilkent Holding’e bağlı bir şirket olarak kurulan Tepe Prefabrik,  modüler prefabrik yapılar, hafif çelik kalıcı yapılar, yaşam konteynerleri ve ön tasarımlı çelik binalar alanlarında faaliyet göstermektedir. Tepe Prefabrik, hem Türkiye’de hem de çevresindeki coğrafi bölgede kendi sektörünün en eski ve en iyi bilinen şirketlerinden biridir. 1969 yılında kurulan Bilkent Holding bünyesinde faaliyet gösteren grup şirketleri Tepe Betopan, Tepe Home, Tepe İnşaat gibi her biri kendi alanında saygın bir konuma sahip olan şirketlerle birlikte, Tepe Prefabrik yalnızca Türkiye’de değil bütün dünyada önemli bir konuma sahiptir.

Tepe Prefabrik, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gerçekleştirilen büyük ölçekli uluslararası anahtar teslim projelerinde yer alan sektörde üstün deneyime sahip bir prefabrik bina tedarikçisidir. Ayrıca avan proje aşamasından nihai uygulama aşamasına kadar, her projenin farklı özelliklerine bağlı olarak anahtar teslimi hizmet vermek için gerekli altyapıya ve bilgi birikimine sahiptir. Sektörde 40 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Tepe Prefabrik, alternatif prefabrik bina sistemleri konusunda en yüksek bilgi birikimi ve deneyime sahiptir. Mühendislik ve tasarım, proje yönetimi, üretim ve planlama, paketleme ve lojistik, montaj ve devreye alma kabiliyetlerini zengin sektör tecrübesi ile birleştirerek her proje şirket çatısı altındaki uzman mühendis kadrosu tarafından yürütülmekte ve müşterilere standart bir ürün yelpazesi sunulmaktadır.

Modüler prefabrik sistemlerinin seri üretimi, hafif çelik galvanizli yapı sistemleri, çelik konstrüksiyon binaları ve demonte veya monte yaşam konteynerlerinin üretimi konusunda uzman olan Tepe Prefabrik, Bilkent Holding misyonu doğrultusunda güçlü tecrübesi, bilgi birikimi, üretim kalitesi ve donanımı ile birlikte Peru’dan Doğu Timor’a, Rusya’dan Güney Afrika’ya kadar dünyanın neresinde olursa olsun müşterilerine aşağıda yer alan ihtiyaçlar gereğince hizmet vermeye daima hazırdır;

 

  • Modüler Prefabrik Yapılar
  • Yaşam Konteynerleri
  • Özel Amaçlı Sığınaklar
  • Ön Tasarımlı Çelik Yapılar
  • Anahtar Teslimi Yapılar ve Her Türlü Özel Projeler