Sosyal Sorumluluk

kurumsal

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNİ

Şirketimizin gurur kaynağı olarak görüyoruz.

 

“Faaliyet gösterdiği prefabrik sektöründe 35 yılı aşan tecrübesi, bilgi birikimi ve güçlü grup sinerjisiyle sadece Türkiye sınırları içerisinde değil aynı zamanda küresel arenada da dünyanın en önemli oyunculardan biri olan Tepe Prefabrik, sosyal sorumluluk anlayışı ile de öne çıkmaktadır.

Tepe Prefabrik ve bağlı olduğu Bilkent Holding, daha fazla öğrencinin burslu okutulması ve öğrencilerin en modern biçimde eğitim alabilmesi için İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi’nin mutlak destekçileridir. İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi etik değerleri doğrultusunda, kurucumuz merhum İhsan Doğramacı’nın belirlediği bu misyon en vazgeçilmez ilke ve hedef olarak benimsenmiştir, Tepe Prefabrik olarak bu ilke, hedef ve değerler bizlerin gurur kaynağıdır.

Kuruluşundan bugüne kadar Türk Eğitim ve Öğretimi’ne vermiş olduğu desteklere ek olarak, 2014 yılı içerisinde Uluslararası Çocuk Merkezi ile yürütülen ortak çalışma ile “Birleşmiş Milletler Çocuk Hakları Komitesi’nin Çocuk Haklarına dair Sözleşme ’ye İlişkin Genel Yorumları 2001-2014” kitabının basılmasına destek verilmiştir.