Paketleme ve Lojistik

hizmetlerimiz

““Nakliye & Lojistik”, Tepe Prefabrik hizmet yelpazesi kapsamında oldukça önem teşkil eden ana unsurların başında gelmektedir. Proje gereksinimleri ve müşterilerden gelen tüm ihtiyaçların ivedilikle karşılanmasına verilen önem, Tepe Prefabrik’in daha etkin ve zayiatsız nakliye politikası sürecinin temelini oluşturmaktadır. Tepe Prefabrik, başarılı “Nakliye Planlama” uygulamaları ve analizleri sayesinde, müşterilerin dünya genelinde gerçekleştirdikleri projelerde tüm talep ve beklentilere cevap verebilmek adına en etkili çözümleri sunmaktadır.

Tepe Prefabrik, müşteri ihtiyaçları, proje gereksinimleri ve coğrafi koşullar doğrultusunda en uygun kara, deniz ve hava nakliyat seçenekleri sunmaktadır. Lima – Peru ‘dan Dili – Doğu Timur’a, Sibirya – Rusya Federasyonu’ndan Johannesburg – Güney Afrika Cumhuriyeti’ne uzanan geniş yelpazede gerçekleştirilen lojistik operasyon tecrübeleri de , Batı’dan Doğu’ya Kuzey’den Güney’e, global düzeyde yapılan başarılı nakliye göstergeleri olmuştur.

Ayrıca müşteri odaklı çalışma prensiplerimiz dâhilinde; Afganistan, Irak, Sudan gibi erişimi güç ve riskli bölgeler ile deprem, afet ve diğer doğal afetlerin etkili olduğu coğrafyalarda birçok projeye çeşitli lojistik hizmetler sağlanmıştır.

Tepe Prefabrik olarak, ürünlerin korunması ve zayiatsız bir şekilde kolay indirme-bindirme sağlanması için ürün paketlemesine son derece önem verilmektedir. Nakliye & Lojistik ekibimiz, sevkiyat sürecinin her adımında ülke bazında değişiklik gösteren gümrük düzenlemelerinin takibine ve gerekli dokümantasyonun sağlanmasına oldukça özen göstermektedir. Tepe Prefabrikmükemmeliyetçi yaklaşımını sürdürmek adına her zaman yenilikçi çözümlerin araştırılmasını ve takibini sağlayıp, müşteriye en yüksek kalitede hizmet verebilme ilkesini benimsemiştir.