Proje Yönetimi

hizmetlerimiz

Tepe Prefabrik ‘in bir projeyi başarıya ulaştırmasında ki en büyük etkenlerden biri, “Proje Yönetimi” aşamasının planlı ve organize olmuş bir şekilde oluşturulmasıdır.

Projenin kurum içi duyurulmasından sonra, alanında uzmanlaşmış mühendisler ve müdürler tarafından bir proje planı geliştirilmektedir. Proje tanımlama ve hedeflerin doğrulanması, görevlerin tespit edilmesi ve hedeflere nasıl ulaşılabileceği, gerekli kaynakların belirtilerek bir bütçe saptanması ve de projenin tamamlanma zamanının belirtilmesi, hazırlanan proje planının temel hususlarını oluşturmaktadır.

Tepe Prefabrik ’in “Proje Yönetimi” faaliyet politikalarının temel evreleri: fizibilite, tanımlama, proje planlama, uygulama, değerlendirme ve destek/bakım olarak sıralanabilir.

Proje uygulamasına geçildiğinde, Tepe Prefabrik ‘in en önemli özellikleri; gerekli görülen yerde zaman kaybetmeden düzeltme faaliyetinin gerçekleştirilmesi, projede uygun yere uygun çözüm sunulması ve de performans planında doğru ve objektif bilgi olmasını sağlamak için düzenli olarak denetimler sağlanmasıdır.