Tepe Banyo Podları

banyo podları

BANYO PODLARI

Neden Pod?

İnşaat sahalarında iş programı ve maliyet en önemli iki ana unsurdur. Geleneksel inşaatlarda saha koşulları, iş sağlığı ve güvenliği koşulları, hava durumu ve hatta işçilik maliyetleri öngörülemez bir durum oluşturabilmektedir. Bu da geleneksel inşaat yönteminde sıklıkla karşılaşılan tahmin edilemez maliyetlerin oluşmasıyla sonuçlanmaktadır.

Banyo podları, saha dışı üretim sisteminin avantajı sayesinde önceden belirlenmiş iş programına ve teslim sürelerine mükemmel bir şekilde uyum sağlayarak tüm inşaat giderlerinin sabitlenmesine imkan sunar. Bu sayede inşaattaki en kritik aşamalar başarıyla tamamlanır.

Kalite

Tüm üretim faaliyetleri uluslararası kalite standartlarına uygun olarak yürütülmektedir. Böylece müşterilerimiz tamamen bitmiş bir şekilde teslim edilen banyo podlarının, kullanılan malzemelerin performansı ve kalitesi bakımından yüksek seviye dünya standartlarını karşıladığından emin olabilirler. .

Banyo podları şantiye alanına güvenle teslim edildikten sonra vinç yardımıyla binaların içine kolayca yerleştirilebilmektedir. Nakliye ve kurulum için podlarla birlikte özel ekipmanları da TEPE tarafından şantiyeye teslim edilmektedir.

TEPE Banyo Podları, montaj için güvenli bir şekilde şantiyeye teslim edilmek amacıyla, uzman ekip tarafından özel olarak paketlenmekte ve böylelikle nakliye sırasında oluşabilecek hasarların önüne geçilmektedir.

Her Daim Zamanında

TEPE Banyo Podları müşterinin iş programına paralel olarak tamamen inşaat sahası dışında yani TEPE fabrikasında üretilen modüler prefabrik banyolardır. TEPE Banyo Podları sahada çok kısa sürede ve basit bir şekilde kurulumu yapılacak şekilde tasarlanmaktadır.

ÜRÜN GALERİSİ

Teklif Talep Formu

BANYO PODLARI

Sanal Tur