Yasal Uyarı

 

Tepe Prefabrik. kurumsal websitesinde (www.tepeprefabrik.com.tr) Tepe Prefabrik. şirket bilgileri, irtibat ofisleri, projeleri, fiyatları ve kampanyalarıyla ilgili içerik ve görsel sunulmaktadır. Tepe Prefabrik., web sitesine ilişkin kuralları ve bilgileri dilediği takdirde, iptal edebilir veya değiştirebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Tepe Prefabrik. kurumsal web sitesinde sunulan içerik, yalnızca bilgi verme ve tanıtım amaçlıdır. Herhangi bir yasal bağlayıcılığı yoktur. Web site içeriği satış teklifi yerine geçmez. Tepe Prefabrik. tarafından satışı yapılan proje / ürünlerinin satın alımı, o ürün / Projeye ait ilgili sözleşme ve bu sözleşmedeki şartlara bağlıdır. Web sitesinde belirtilen detaylar sözleşmelerle ve uygulama sonrasında teslim edilen ürün ile farklılık gösterebilir.

Tepe Prefabrik. kurumsal websitesinde yeralan bilgiler olduğu gibi sunulmaktadır. Tepe Prefabrik. sunulan bilgilerin doğruluğunu, yanlış veya eksik bilgi içerip içermediğinin garantisini vermez ve bu gibi oluşabilecek durumlardaki hatalardan sorumlu kabul edilemez. Ayrıca Tepe Prefabrik., sunulan bilgilerde herhangi bir uyarı yapmaksızın istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tepe Prefabrik web sitesine internet üzerinden başka web sitelerinden gelen bağlantılar ve linklerden ve o web sitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. Tepe Prefabrik. kurumsal web sitesine gelirken kullanılan bağlantılar ve linklerin yer aldığı hiçbir internet sitesi hakkında görüş, bilgi veya destek sunmamaktadır.

Aynı şekilde Tepe Prefabrik., kurumsal web sitesinde yer alan linkler ve bağlantılarla ulaşılan web sitelerinin içeriği ve sunumundan sorumlu tutulamaz. Her iki durumda da oluşabilecek doğrudan ya da dolaylı hasarlardan da (mali kayıplar, bilgi veya sistem kaybı, iş gücü kaybı veya iş faaliyetlerinin kesintiye uğraması vb.) Tepe Prefabrik. sorumlu değildir. Tepe Prefabrik web sitesine bağlantılı diğer internet sitelerini ziyaret ettiğinizde sorumluluk tamamen size aittir.

Tepe Prefabrik ’in kullanıcılar tarafından Tepe Prefabrik web sitesine girilen bilgileri incelemekle ilgili bir yükümlülüğü yoktur ve bu tür kullanıcı girdilerine ilişkin hiçbir sorumluluğu yoktur ancak Tepe Prefabrik zaman zaman bu tür kullanıcı girdilerini denetleme ve mazeret göstermeden siteden kaldırma hakkını saklı tutar.

Sorumlulukların sınırlanması

Tepe Prefabrik web sitesine erişim ve kullanımı sonucu oluşabilecek gerek donanım gerek yazılım hasar ve zararlarından veya bilgisayar donanımınızı etkileyen virüs saldırılarından sorumlu değildir.
Aşağıdaki paylaşım şartlarına uygunluğu durumunda içeriğinin ve görsellerinin paylaşılmasına izin vermektedir. Ancak Tepe Prefabrik kurumsal web sitesinde yer alan tüm içerik, görseller ve videolar telif hakkına tabi olduğundan önceden Tepe Prefabrik’e danışılması rica olunur. Ayrıntılı bilgi için lütfen bize ulaşın formunu doldurunuz.

• Web sitesinin yasa dışı ve ahlak dışı içeriğinin bulunmaması
• Paylaşılan içeriğin (metin, görsel, video, grafik vs) herhangi bir şekilde değiştirilmemesi. Renklerinde, görselin bütünlüğünde oynama yapılmaması, Tepe Prefabrik web sitesinde yer alan bilgilere ek olarak başka bilgi verilmemesi
• İçeriğin Türkçe dilinde kullanılması
• Tepe Prefabrik kurumsal web sitesinin görsel tasarımının veya sayfalarının kopyalanmaması
• İçeriğin kaynağının belirtilmesi. Doğrudan Tepe Prefabrik kurumsal web sitesinin adresi link olarak yazılabilir.
• Telif hakkı belirtilmelidir: Copyright © Tepe Prefabrik.

Paylaşımcı içeriğin paylaşılması durumunda yukarıdaki şartları kabul etmiş olur. Ayrıca Tepe Prefabrik ’in aksi kararında sitesindeki içeriğin kaldırılmasını kabul eder ve işlemi olabilecek en kısa sürede yerine getirmekle sorumludur.

Yasal uyarı sayfasının güncellenmesi

Tepe Prefabrik, iş gereksinimlerine göre bu yasal uyarıyı istediği zaman güncelleme hakkını saklı tutar ve bundan dolayı siteyi her ziyaretinizde yasal uyarıyı denetlemek için bu sayfayı ziyaret etmeniz gerekir.

İhtilaflar

Oluşabilecek ihtilaflar halinde Ankara Mahkemeleri yetkilidir.